HONOROWY PATRONAT:


Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Jan Martyniak,
Metropolita Przemysko-Warszawski Obrządku Greckokatolickiego


Partnerzy projektu:

 • Urząd Gminy w Jaśliskach

  Od 1 stycznia 2017 roku Polany Surowiczne znalazły się w granicach gminy Jaśliska powiatu krośnieńskiego. Gmina Jaśliska jest jedną z najmłodszych gmin w Polsce.
 • Zaklad Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB w Odrzechowej

  Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB ODRZECHOWA Sp. z o.o. zajmuje się hodowlą bydła simentalskiego, bydła Hereford i koników huculskich. Ostatnio podjął próbę odtworzenia ginącej rasy kóz karpackich. Gospodaruje na malowniczych terenach położonych wzdłuż przełomu Wisłoka. Na terenach Polan Surowicznych organizowane są letnie wypasy bydła. Jest tu także miejsce spotkań miłośników konnych wędrówek po beskidzkich bezdrożach.
 • Biuro architektoniczne AMAR

  Biuro oferuje pełny zakres usług związany z wykonywaniem dokumentacji wszelkich obiektów budowlanych, projektowaniem architektonicznym i urbanistycznym, obsługą formalno-prawną i administracyjną na etapie przygotowania inwestycji..
 • Sklep Podróżnika

  Ogólnopolska sieć sklepów z profesjonalnym sprzętem turystycznym, mapami i książkami. Sklep prowadzi wydawnictwo, którego specjalnością są góry i aktywny wypoczynek. Oferuje szczegółowe przewodniki dla turystów pieszych, narciarskich, wspinaczy dla osób, które przedkładają przygodę nad wygodę i lubią obcować z naturą i pięknem krajobrazu. .
.